Shenzhen Raypodo Information Technology Co., Ltd

Najlepszy partner w elektronice, ekologiczne i inteligentne technologie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Osobisty asystent cyfrowy na sprzedaż
dobra jakość Osobisty asystent cyfrowy na sprzedaż
Szybka odpowiedź, dobra obsługa, już zbudowaliśmy długofalowe relacje biznesowe.

—— Konstrain

Mam wielu dostawców z całego świata, Blake, jesteś wyjątkowy!

—— Aaron

Jakieś nieporozumienie, ale dobra usługa, w którą mogę ci uwierzyć.

—— Edgar

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— John Lenson

Im Online Czat teraz

Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd
Pokaz Fabryki Raypodo Sprzęt Raypodo Test starzenia Raypodo Wystawa Raypodo Raypodo Honor Zespół Raypodo Overseas

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Raypodo
Ilość pracowników : 100~150
Rok założenia : 2012
pc Export : 80% - 90%
O nas

Raypodo jest jednym z najlepszych dostawców produktów i usług dla komputerów i telefonów komórkowych, który koncentruje się na produkcji komponentów komputerowych i sprzedaży części zamiennych do telefonów komórkowych. Naszym celem jest zapewnienie klientom zadowalających produktów i usług w Chinach i za granicą.

Do tej pory Raypodo ma trzy główne rynki: Chiny, Amerykę Północną i Europę. Firma jest rozproszona w ponad 5 krajach i 76 miastach, w których klienci lubią nasze produkty i usługi.

Wizja

Raypodo jest "Najlepszym partnerem w elektronice, ekologiczne i inteligentne technologie", firmą o światowej klasy doskonałości w zakresie skali biznesowej, produktów, ładu korporacyjnego i społecznej odpowiedzialności biznesu. W skali biznesowej celem firmy jest przekroczenie rocznego obrotu o 1 mln USD i podniesienie rentowności do najwyższej branży. Dla swoich głównych produktów, RAYPODO dąży do przewodzenia branży i staje się absolutnym numerem 1 na świecie. Jeśli chodzi o ład korporacyjny, RAYPODO dąży do przejrzystości, niezależności i sprawiedliwości. Podczas gdy szukamy możliwości generowania przychodów i zysków, zdajemy sobie sprawę z wagi społecznej odpowiedzialności biznesu i dążymy do tego, aby być dobrym globalnym korporacyjnym obywatelem, do wytwarzania ekologicznych produktów i do dawania społeczeństwu.

Misja

Misją Raypodo jest wdrażanie doskonałości operacyjnej opartej na rentowności, rzetelnym zarządzaniu i poprawie zysków akcjonariuszy, tym samym demonstrując jej determinację i siłę w osiąganiu stałego wzrostu zysków.

Wierzenia

Satysfakcja klienta, doskonałość w realizacji, innowacyjność i uczciwość są głównymi zasadami, zobowiązaniami i przekonaniami RAYPODO. Wartości te są stosowane w codziennej działalności i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

• Satysfakcja konsumenta

Jako najlepsi partnerzy dla naszych klientów, uważnie słuchamy ich potrzeb, opanowujemy trendy rynkowe i wykorzystujemy naszą silną ekspertyzę do realizacji ich celów.

• Doskonałość wykonania

Dzięki wyjątkowej realizacji, poświęcamy się realizacji naszych zobowiązań wobec klientów, przy jednoczesnym tworzeniu innowacyjnych przewag konkurencyjnych.

• Innowacje

Dzięki otwartym umysłom i innowacyjnej technologii jesteśmy na czele masowej produkcji nowej generacji technologii.

• Integralność

Podkreślamy uczciwość, przejrzystość i postępujemy słusznie, aby zdobyć szacunek naszych pracowników i zaufanie naszych klientów i interesariuszy, aby zapewnić solidne i zrównoważone operacje biznesowe.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Raypodo Information Technology Company Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Blake Zhang

Tel: +86--13828770585

Faks: 86-755-23001509

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)